De “voorlopige” startlijst voor de 24-uursrace 2013 op de Nürburgring moet uiteraard met voorzichtigheid worden bekeken, want er zijn nog veel wijzigingen mogelijk voordat de race zondag om 17 uur begint.
Maar deze voorlopige starterslijst toont al een flink aantal echte racelekkernijen!
Deelnemers 24h race 2013
De foto's van de voertuigen zijn van de eerste twee VLN-race in 2013
1 G-Drive Racing van Phoenix
Marc Basseng Neusalza SP 9 Audi GT3 R8 LMS ultra
Marcel Fassler Zwitserland
Frank Stippler Bad Münstereifel ultra
Markus Winkelhock Berglen-Steinach
2 Prosperia - ca. Abt Team Mamerow
Christian Mamerow Waltrop SP 9 Audi GT3 R8 LMS ultra
Christelijke abt Kempten
René Rast Stolzenau ultra
Oliver Jarvis Groot-Brittannië
3 G-Drive Racing van Phoenix
Frank Biela Monaco SP 9 AudiAudi GT3 R8 LMS ultra
Christer Joens Ingelheim
Luca Ludwig Bornheim ultra
Roman Rusinov Rusland
4 Phoenix-racen
Michael Ammermüller Pocking SP 9 Audi GT3 R8 LMS ultra
Frank Stippler Bad Münstereifel
Ferdinand Stuck München ultra
Johannes Stuck München
5 Aston Martin-testcentrum
Oliver Mathai Hanover SP8 Aston Martin Vantage V12
Richard Meaden, VK
Peter Cate Groot-Brittannië
Andreas Gülden Reifferscheid
6 Aston Martin-testcentrum
Mal Rose Australië SP 8 Aston Martin Vantage V8
Joachim Kern Freiburg
7 Aston Martin Racing
Darren Turner Groot-Brittannië SP 9 Aston Martin GT3 Vantage GT3
Stefan Mücke Groot-Brittannië
Allan Simonsen Groot-Brittannië
Pedro Lamy Portugal
8 HARIBO-raceteam
Richard Westbrook Groot-Brittannië SP 9 Porsche GT3 911 GT3 R
Emmanuel Collard Frankrijk
Mike Stursberg Wermelskirchen
Hans Guido Riegel Bonn
9 Zwarte Valk
Bernd Schneider Zwitserland SP 9 MercedesJeroen Bleekemolen Monaco GT3 Benz SLS AMG GT3
De Monaco AMG GT3 van Sean Edward
Nicki Thiim Denemarken
10 Zwarte Valk
Andrii Lebed Oekraïne SP 9 MercedesAndreas Simonsen Zweden GT3 Benz SLS AMG GT3
Dennis Rostek Porta Wesfalica AMG GT3
Harald Proczyck Zwitserland
11 Klaus Abbelen Barweiler SP 9 Porsche GT3 997 GT3 R
Sabine Schmitz Barweiler GT3 997 GT3 R
Patrick Huisman Nederland
Patrick Pilet Frankrijk
12 wekelijkse spiegel Team Manthey
Georg Weiss Monschau SP 7 Porsche 911 GT3 RSR
Oliver Kainz Kottenheim 911 GT3 RSR
Michael Jacobs Roetgen-Rott
Jochen Krumbach Eschweiler
14 Audi race-ervaring
Marco Werner Zwitserland SP 9 Audi GT3 R8 LMS ultra
Christian Bollrath VS GT3 R8 LMS
Pierre Ehrlich USA Ultra
Ronnie Saurenmann Zwitserland
15 Audi race-ervaring
Rahel Frey Zwitserland SP 9 Audi GT3 R8 LMS ultra
Dominique Bastien USA GT3 R8 LMS
Peter Venn Heidenau ultra
Alexander Yoong Maleisië
16 Marc Busch Bensheim SP 9 Audi GT3 R8 LMS
Dennis Busch Bensheim GT3 R8 LMS
17 Farnbacher-racen
Leh Keen USA SP 9 Porsche GT3 997 GT3 R
Christina Nielsen Denemarken GT3 997 GT3 R
Tomas Pivoda Tsjechië
18 Manthey-racen
Marc Lieb Ludwigsburg SP7 Porsche 911 GT3 RSR
Romain Dumas Zwitserland 911 GT3 RSR
Lucas Luhr Zwitserland
Timo Bernhard Bruchmühlbach
19 BMW-team Schubert
Jörg Müller Zwitserland SP 9 BMW GT3 Z4 GT3
Dirk Müller Zwitserland GT3 Z4 GT3
20 BMW-team Schubert
Dirk Adorf Michelbach SP 9 BMW GT3 Z4 GT3
Claudia Hurtgen München GT3 Z4 GT3
21 ROWE Racing
Marko Hartung Wallroda SP 9 MercedesKenneth Heyer Wegberg GT3 Benz SLS GT3 AMG GT3
Roland Rehfeld Blankenfelde
Christian Hohenadel Illingen
22 ROWE Racing
Klaus Graf Dornhan SP 9 Mercedes Thomas Jäger München GT3 Benz SLS GT3 AMG GT3
Jan Seyffarth Querfurt
Nico Bastian Frankfurt
23 ROWE Racing Mercedes Lance David Arnold Duisburg SP 9 Benz SLS GT3 AMG GT3
Alexander Roloff Berlijn
Jan Seyffarth Querfurt
Thomas Jäger München
24 Walkenhorst Motorsport mogelijk gemaakt door Dunlop
Henry Walkenhorst Melle SP9 BMW
Ralf Oeverhaus Osnabrueck GT3 Z4 GT3
Maximiliaan Partl Pyrbaum
25 BMW Sporttrofee Team Marc VDS
Henri Moser Zwitserland SP 9 BMW GT3 Z4 GT3
Markus Palttala België GT3 Z4
26 BMW Sporttrofee Team Marc VDS
Maxime Martin België SP 9 BMW GT3 Z4 GT3
Andrea Piccini Italië GT3 Z4 GT3
27 De Lorenzi Racing
Dario Paletto Italië SP 9 Porsche GT3 997 GT3 Cup S
Roberto Fecchio Italië GT3 997 GT3
Paul Stubber Australië Cup S
28 Manthey-racen
Otto Kloh's Ludwigshafen SP 9 Porsche GT3 911 GT3 R
Jens Richter Wurzen GT3 911 GT3 R
29 Belgisch Audi Clubteam WRT
Laurens van Thoor België SP 9 Audi GT3 R8 LMS ultra
Edward Sandstom Zweden GT3 R8 LMS
Christopher Mies Heiligenhaus ultra
Christoffel Haase Kulmbach
33 11 bochtenraces
Andreas Sczepansky Kornwestheim SP 7 Porsche 911 GT3 Cup
Steffen Schlichenmeier Frankfurt 911 GT3 Cup
"Peter Konig" Ditzingen
Kurt Ecker Wendelstein
35 Timbuli-racen
Marc Hennerici Mayen SP 9 Porsche GT3 997 GT3 R
Christopher Brück Keulen GT3 997 GT3 R
Jaap van Lagen Nederland
Marco Seefried Wemding
36 Kremer Racing
Wolfgang Kaufmann Molsberg SP 7 Porsche 997 GT3 KR
Dieter Schoorsteen Aken 997 GT3 KR
Peter Posavac-voedsel
Jürgen Alzen Kausen
38 Kremer Racing
Pascal Bour Frankrijk SP 7 Porsche 997 GT3
Franck Bulté Frankrijk 997 GT3
Jean Luc Deblangey Frankrijk
Patrick Hendrik Frankrijk
39 Willie Moore Groot-Brittannië SP 7 Porsche 997 GT3 Cup
Bill Cameron Groot-Brittannië 997 GT3 Cup
Peter Bonk Stuur
40 Pinta-team Manthey
Michael Illbruck München SP 9 Porsche GT3 911 GT3 R
Robert Renauer Lachenhofen GT3 911 GT3 R
Klaus Bachler Oostenrijk
Michael Christensen Denemarken
42 Motorsportdiensten
Malcolm Niall Australië SP 7 Porsche 997
Mark Pilatti Australië 997
Brett Niall Australië
Clint Harvey Australië
43 Adrenaline-motorsport
Thomas Ahles Unterschleissheim SP 8 BMW E82 GTS
Andreas Winkler Stetten E82 GTS
FrankThomasStuttgart
Torsten Kratz Mönchengladbach
44 Falken Motorsports
Wolf Henzler Nürtingen SP 9 Porsche GT3 997 GT3 R
Peter Dumbreck Groot-Brittannië GT3 997 GT3 R
Martin Ragginger Oostenrijk
Sebastian Asch Ammerbuch
45 Timbuli-racen
Marco Seefried Wemding SP 9 Porsche GT3 997 GT3 R
Norbert Siedler Oostenrijk GT3 997 GT3 R
Pierre Kaffer Zwitserland
Marc Hennerici Mayen
46 Andreas Ziegler Sinzig SP 7 Porsche GT3 Cup
"Don Stephano" Mayen 911 GT3 Cup
Ilja Melnikov Rusland
Michael Heimrich Oberursel
47 Peter Schmidt Eltville-Erbach SP 7 Porsche GT3 Cup
Johannes Siegler Lohr 911 GT3 Cup
Chris Zoechling Eichenau
Klaus Koch Erbach
48 Roadrunner-races
Fabrice Reicher Frankrijk SP 7 Porsche GT3 Cup
Patrick Ancelet Frankrijk GT3 Cup
Daniel Dupont Frankrijk
Alain Giavedoni Frankrijk
49 Porsche Centrum Vast
Sten Carlsson Zweden V6 Porsche 991 Carrera
Andreas Carlsson Zweden 991 Carrera
John Larsson Zweden
Claes Lund Zweden
50 Manthey-racen
Marco Holzer Oostenrijk SP 9 Porsche GT3 911 GT3 R
Nick Tandy Groot-Brittannië GT3 911 GT3 R
Jörg Bergmeister Langenfeld
Richard Lietz Oostenrijk
51 Rheydter Club voor autosport in de DMV 997 Cup
Sergio Negroni Italië SP7 Porsche
Alessandro Cremascoli Italië 997 GT3 Cup
Massimo Colnago Italië
Andrea Sapino Italië
52 dr Johannes Kirchhoff Iserlohn SP 7 Porsche 997 Cup
Gustav Edelhoff Hemer 997 beker
Elmar Grimm Munster
dr Wolfgang Kemper Menden
53 Wolfgang Destree Zornheim SP 7 Porsche 997 Cup
Kersten Jodexnis Hannover 997 Beker
Norbert Pauls Korschenbroich
54 Black Falcon Team TMD-wrijving
Burkard Kaiser Lüdenscheid SP 7 Porsche 911 GT3 Cup
“Willi Friedrichs” Schalksmühle 911 GT3 Cup
Christian von Rieff Keulen
Christian Raubach Zwitserland
55 Black Falcon Team TMD-wrijving
David Jahn Speyer SP 7 Porsche 911 GT3 Cup
Steve Jans Luxemburg 911 GT3 Cup
Hannes Plesse Hodenhagen
Maik Rosenberg Attendorn
56 Prosport-prestaties
Kai Riemer Leipzig SP 10 Porsche GT4 997 GT4
Joerg Viebahn Engelskirchen GT4 997 GT4
57 Bonk Motorsport
Andreas Möntmann Memmingen SP 10 BMW GT4 M3 GT4
Adam Christodoulou Groot-Brittannië GT4 M3 GT4
Jens Moete vindt Buchholz
Kiki Sak Nana Thailand
58 Bonk Motorsport
Wolf Silvester Neurenberg SP 10 BMW GT4 M3 GT4
Emin Akata Friedrichshafen GT4 M3 GT4
Alexander Mies Heiligenhaus
Mario Merten Nürburg
60 Team Mathol Racing eV
Wolfgang Weber Vilshofen SP 10 Aston Martin GT4 Vantage
Norbert Bermes Krefeld GT4 Vantage V8
Richard Nilsson Balduinstein GT4
Marcel Belka gaf les
61 Hemopharm raceteam Bratke
Oliver Louis of Trier SP 10 Aston Martin GT4 Vantage
Uwe Legermann Krefeld GT4 Vantage
Scott Prediker Rothenburg
Thomas Heinrich Ladenburg
62 Rheydter Club voor Motorsport eV in de DMV
Stefan Kenntemich Wettenberg SP 10 Aston Martin GT4 Vantage GT4
Kim Hauschild Horneburg GT4 Vantage GT4
63 Zwarte Valk
Vimal Mehta Groot-Brittannië SP 9 MercedesKhaled al Qubaisi UAE GT3 Benz SLS AMG GT3
Daniel Keilwitz Villingen-Schw. AMG GT3 AMG GT3
Christian Bracke Essen
64Cor Euser Racing
Vic Rice USA SP 10 Lotus GT4 Evora GT4
Shane Lewis VS GT4 Evora GT4
Hal Prewitt, VS
Cor Euser Nederland
65 Nova-ras
Michael Simpson Groot-Brittannië SP10 Ginetta GT4 GT4 G50
Niccolo Nalio Italië GT4 GT4 G50
Luis Scarpaccio Italië
66 Nova-ras
Mark Speaker was Italië SP10 Ginetta
Tiziano Frazza Italië GT4 GT4 G50
Tiziano Cappelletti Italië
69 Dörr Motorsport
Rudi Adams Ahütte SP 9 McLaren GT3 MP4-12C GT3
Niclas Kentenich Neuss GT3 MP4-12C GT3
Arno Klasen Karlshausen
Peter Kox Nederland
72 Rheydter Club voor Motorsport eV in de DMV
Kim Hauschild Horneburg SP8 Aston Martin Vantage
Shaw Ric Australië Vantage
73 Titus Dittmann Münster AT Chrysler Viper
Alexander Berstein Dusseldorf Viper
Alexander Hermann Schleich
Achim Hermann Schleich
74 Christoph Dupré Schiffweiler SP 8 Audi RS5 GT
Günther Ofenmacher Leipzig RS5 GT
Claus Dupre Schiffweiler
75 Kremer Racing
Eberhard Baunach Keulen SP 8 Porsche 997 GT3
Ulf Karlsson Zweden 997 GT3
Bora Bölck Düren
Martin Kalandrik Bonn
76 GT Kors
Alexander Mattschull Bad Homburg SP 8 Ferrari F 458
Maximiliaan Götz Uffenheim F 458
Patrick Kaiser Zwitserland
77 Raceunie Teichmann Racing
Jos Menten Nederland SP 7 Porsche 911 GT3 Cup
Stefan Landmann Oostenrijk 911 GT3 Cup
Stef Vancampenhoud België
78Gazoo Racing
Takayuki Kinoshita Japan SP 8 Lexus IS F
Yoshinobu Katsumata Japan IS F
79Gazoo Racing
Masahiko Kageyama Japan SP8 Lexus LFA
Hiroaki Ishiura Japan LFA
Kazuya Oshima Japan
"Morizo" Japan
80Hyundai Motor Duitsland
Jürgen Schumann Saarbrücken SP 8 Hyundai Genesis Coupé
Peter Schumann Saarbrücken Genesis
Alexander Koeppen Bitburg Coupé
Brice Bosi Luxemburg
81 Tobias Guttroff Scheinfeld SP 8 Corvette C6
Joachim KieschC6
82 Stefan Manheller Meuspath SP6 BMW M3
Uwe Krumscheid Nürburg M3
David Quinlan, VS
83 Einar Thorsen Nederland SP 6 Porsche Cayman S
Meyrick Cox Groot-Brittannië Cayman S
Carsten Ohlinger Ludwigsburg
84 Friedrich Obermeier Zwitserland SP 6 BMW E46 M3
Max Pepper Meerbusch E46 M3
Strijkstok van Hans-Jürgen Wimbauer
dr Stefan Ladner Nurtingen
Hofor Racing 85
Michael Kroll Zwitserland SP 6 BMW M3 CSL
Chantal Kroll Zwitserland M3 CSL
Roland Eggimann Zwitserland
Bruno Widmer Zwitserland
Hofor Racing 86
Martin Kroll Zwitserland SP 6 BMW M3 CSL SMG
Chantal Kroll Zwitserland M3 CSL SMG
Michael Kroll Zwitserland
Richard Feller Zwitserland
87 MSC Rhön eV in de ADAC
Michael Hess Kreuzau SP6 BMW M3 E46
Kurt Thiel Zwitserland M3 E46
Ulli Packeisen Wuppertal
Hubert Haken Steißlingen
88 HARIBO-raceteam
Christian Menzel Kelberg SP 7 Porsche 911 GT3 Cup
Mario Farnbacher Lichtenau 911 GT3 Cup
Dominik Brinkman Dortmund
Jeffrey Schmidt Zwitserland
89 Dörr Motorsport
Stefan Aust Munster SP 6 BMW Z4 Coupé
Andreas Weishaupt Ulm Z4 Coupé
Frank Weishar Schweidenkirchen
Robert Scott Thomson Australië
90 Richard Gartner Australië SP5 BMW E36 M3
Peter O'Donnell Australië E36 M3
Kean Booker Australië
Het Australië van Anthony Alford
91 Dominique Nury Frankrijk SP6 BMW Z4 E86
Philippe Burel Frankrijk Z4 E86
Eric van de Vyver Frankrijk
Guillaume van de Vyver Frankrijk
92 MSC Rhön eV in de ADAC
Harald Radijs Offenburg SP 5 BMW M3
Richard Purtscher Oostenrijk M3
Wolfgang Lang Keulen
93 MSC Rhön eV in de ADAC
Pierre de Thoisy Frankrijk SP5 BMW E82 M coupé
Phlippe Haezebrouck Frankrijk E82 M Coupé
Maurice Maxence Frankrijk
94 Teofilo Masera Groot-Brittannië SP 6 BMW E46 M3
Lorenzo Rocco Zwitserland E46 M3
95 Rob Smith Groot-Brittannië SP6MW M3 GTR
Adam Sharpe Groot-Brittannië M3 GTR
Colin White Groot-Brittannië
100 Aston Martin-testcentrum
dr Ulrich Bez Groot-Brittannië E1- Aston Martin XP2 Rapide S
Wolfgang Schuhbauer Brilon XP2 Rapide S
Matthew Marsh Groot-Brittannië
Shinichi Katsura Japan
101 Bernd Hömberg Plettenberg SP Audi 3T TT S
Alexander Streit Mettmann 3T TT S
Torstenplatz Solingen
Bernhard Henzel Gründau
102 Götz Motorsport
Olaf Schley Düsseldorf SP Volkswagen 3T Scirocco GT24
dr Gregory Spark Nieuw-Zeeland 3T Scirocco GT24
Andrés Serrano Ecuador
Yasuyoshi Yamamoto Japan
103 Heinz Schmersal Wuppertal SP 7 Porsche 997 Cup
Patrick Kaiser Liechtenstein 997 Beker
"Tijger" Wuppertal
104 Stephan Woelflick Quiddelbach SP Ford 4T Focus
Urs Bressan Zwitserland 4T Focus
Jürgen Gastetter Dormagen
105 Besaplast Racingteam 1
Franjo Kovac Bocold SP Audi 4T TT RS
Martin Tschornia Bestwig 4T TT RS
Fredrik Lestrup Zweden
106 ADAC Noord-Baden
Christian Kranenberg Schwäb. Gmuend SP Audi 4T TT RS
De Bleialf 4T TT RS van Stefan Michel
Benjamin Weidner Duren
Jochen Hudelmaier Ehningen
107 Patrick Rehs Leipzig SP 5 BMW 130i GTR
Sascha Reh's Bochum 130i GTR
Konstantin Wolf Unterschleiss.
Michael Holz Roedermark
108 Team Mathol Racing eV SP Seat 3T Leon Supercopa
Jörg Kittelmann Wöllstein 3T Leon
Klaus D. Müller Mandel Supercopa
109 mathilda racen / Team JP Prestatie
Michael Paatz Keulen SP Volkswagen 3T Scirocco GT24
Jean Pierre Kraemer Dortmund 3T Scirocco GT24
Klaus Niedzwiedz Waltrop
Constantin Kletzer Oostenrijk
110 Kissling-motorsport
Hannu Luostarinen Finland Cup1 Opel Astra OPC
Alex Hofmann Zwitserland Astra OPC
Stéphane Lemeret België
Thomas Kroher München
111 Wielen Motorsport
Elmar Deegener Stelzenberg SP Audi 3T TT RS 2.0
Jürgen Wohlfahrt Murrhardt 3T TT RS 2.0
112 per Handicap eV
Wolfgang Müller Duisburg SP Audi 4T TT S
Oliver Rudolph Frankrijk 4T TT S
Partel Aditya India
113 STL Sportteam Liechtenstein
Johann Wanger Liechtenstein SP VW
Klaus Bauer Zwitserland 3T Golf R
Ueli Schlegel Zwitserland
114 AC 1927 Mayen eV in de ADAC
Jose Visir Argentina SP Volkswagen 3T Golf 5 R.Line
Gustavo Fontana Argentinië
Ruben Salerno Argentinië
Jorge Alberto Cersosimo Argentinië
116 Daniel Schmieglitz Mannheim SP Seat 3T Leon
Uwe Stein Meerbusch 3T Leon
Supercopa
117 Daniel Schmieglitz Mannheim SP Seat 3T Leon
Uwe Stein Meerbusch 3T Leon
Supercopa
118 MSC Sinzig eV in de ADAC
Rudi Speich Rossbach SP Audi 3T TT
Roland Waschkau Unterisesheim 3T TT
119 Prof. Jörg Wellnitz Ingolstadt SP Audi 3T TT
Manfred Krammer jr. Schrobenhausen
Steffen Höber Adenau
120 Subaru Tecnica Internationaal
Toshihiro Yoshida Japan SP Subaru 3T GVB
Kota Sasaki Japan 3T GVB
Marcel Lasee Düsseldorf
Carlo van Dam Nederland
121 Ploeg RDW
Hans Christoph Schäfer Bad Godesberg SP Seat 3T Leon
Marcus Bulgrin Jesteburg 3T Leon
Tobias Jung-Bornheim
Hagenas Auto SE 122
Jonas Carlsson Zweden SP Seat 3T Leon Supercopa
Anders Carlsson Zweden 3T Leon
Mikael Olsson Zweden Supercopa
123 Schulze Motorsports
Kazunori Yamauchi Japan SP 9 Nissan GT3 GT-R nismo
Michael Schulze dagelijkse reclame voor GT3 GT-R nismo
Tobias Schulze Dagreclame GT3
Michael Krumm Japan
124 Besaplast Racingteam 2
Franjo Kovac Bochold SP 2T MINI Cooper S
Fredrik Lestrup Zweden Cooper S
Thomas Tekaat Hargesheim
125 Rowe Racing
Michael Zehe Florsheim SP 9 MercedesMark Bullitt USA GT3 Benz SLS AMG GT3
Reinhold Renger Rothenburg AMG GT3
Marko Hartung Wallroda
126 H & R Special Springs GmbH & Co. KG
Rainer Onderdeel Pyrbaum SP MINI Cooper JCW
Hermann Bock Pyrbaum 2T Cooper JCW
Felix Deel Pyrbaum
Jürgen Bretschneider Friedberg
127 Schirra-autorijden
Friedrich von Bohlen Heidelberg SP MINI Cooper JCW
Markus Oestreich Petersberg 2T Cooper JCW
128 Schirra-autorijden
Friedrich von Bohlen Heidelberg SP MINI Cooper JCW
De Essen 2T Cooper JCW van Harald Groh
Bernhard Laber Regensburg
129 Ralf Zensen Barweiler SP 2T MINI Cooper JCW
Elzdorf Cooper JCW van Julian Derck
Lothar Wilms Mönchengladbach
Christopher Peters Mönchengladbach
130Hyundai Motor Duitsland
Paul Englert Keulen SP Hyundai 2T Veloster
Martin Zondler Graben-Neudorf 2T Veloster
Markus Lungstrass Leichlingen Turbo
Brice Bosi Luxemburg
132Intax Motorsport
Jörg Hatscher Oldenburg SP 4 MercedesThorsten Stadler Hann. Münden-Benz 190 E 2.5-16 AMG
Sebastian Sauerbrei München 2.5-16 AMG
133 Peep Pihotalo Estland SP 4 BMW E36 325
Roul Liidemann Estland E36 325
Keijo Kaasik Estland
Erki Koldits Estland
134 Schläppi RaceTec
Holger Goedicke Weinsberg SP 3 Renault Clio SRT
Mathias Schläppi Zwitserland Clio SRT
135Gazoo Racing
Akira Iida Japan SP3 Toyota GT86
Takuto Iguchi Japan 86
Naoya Gamo Japan
"Morizo" Japan
136Gazoo Racing
Takayuki Kinoshita Japan SP3 Toyota GT86
Kumi Sato Japan GT86
Hisashi Yabuki Japan
Yasuo Hirata Japan
138 Markus Fugel Chemnitz SP3 Honda S 2000
Friedhelm Mihm Sundern S 2000
Heiko Eichenberg Fritzlar
Uwe Wächtler Hohenst.-Ernstt.
139 Xavier Lamadrid Monaco SP3 Renault Clio
Xavier Lamadrid Mexico Clio
Massimiliano Girardo Groot-Brittannië
Nicolas Abril Zwitserland
140 Kissling-motorsport
Olaf Beckmann Oststeinbek SP3 Opel Dehrn Manta
Volker Strycek Dehrn Manta
Peter Hass Lorsbach
Jürgen Schulten Hamminkeln
141 Roadrunner-races
Michael Juul Denemarken SP 3 Renault Clio Cup
Junichi Umemoto Japanse Clio Cup
Thomas D.Hetzer Bonn
Kouichi Okumura Japan
142 Roadrunner-races
Roland Botor Moenchengladb. SP 3 Renault Clio Cup
Claus Gronning Denemarken Clio Cup
Jürgen Peter Herzogenrath
143 Roadrunner-races
Nadir Zuhour VAE SP 3 Renault Clio Cup
De Clio Cup van Mohammed Al Owai in de VAE
Omran Al Owais VAE
Umair Ahmed Khan VAE
144 Roadrunner-races
dr Volker Kuehn Bonn SP 3 Renault Clio Cup
Christopher P Gleeson Australië Clio Cup
Hugh Buckley Groot-Brittannië
Bashar Mardini VAE
145 Team Mathol Racing eV
Sebastian Schäfer Zwitserland SP 3 Honda Civic Type-R
Rüdiger Schicht Zwitserland Civic Type-R
Christian Eichner Düsseldorf
149 Raceunie Teichmann Racing
Marcel Schaaf Kandel SP3 Renault Clio
Jukka Nieminen Finland Clio
150 Raceunie Teichmann Racing
Sergei Matveev Rusland SP3 Renault Clio
dr Joachim Steidel Recklinghausen Clio
153 Ivo Breukers Nederland D1T Seat Leon TDI
Henk Thijssen Nederland Leon TDI
156 Nick Barrow UK D3T BMW
Clint Bardwell Groot-Brittannië 135D GTR
Neil Primrose, Groot-Brittannië
157 Sergio Rodriguez Argentinië D3T BMW 335d
Juan Cusano Argentinië 335d
Sergio Yazbik Argentinië
Stefano Cambria Argentinië
160 Thomas Hanisch Gaimersheim AT Audi A4 quattro
Bastian Görcke Ingolstadt A4 quattro
Stefan Gies Brunswijk
161 Michael Schmidt Hamburg BIJ Volkswagen Scirocco TDI
T. von Löwis van Menar Reutlingen Scirocco TDI
Tim Schrick München
Aris Varvarussis Offenbach
162 Ralph Caba Keulen BIJ Ford Focus RS
Volker Lange Kerpen Focus RS
Oliver Sprungmann Dorsten
Ernst Sinowzik Mönchengladb.
163 Heribert Steiner Pfinztal BIJ BMW GTRS-II
Victor Smolski Beckum GTRS-II
169 Alexey Vermenko Rusland V6 BMW Z4 M
Sergey Borisov Rusland Z4 coupé
170 Adrenaline-motorsport
Jürgen Bussmann Munster V6 BMW Z4 M
Hiroyuki Kishimoto Japan Z4 M
Kenichi Maejima Japan
171 Team Mathol Racing eV
Matthias Holle Diez V6 Porsche Cayman R
Wolfgang Weber Vilshofen Kaaiman R
172 Andrei Sidorenko Rosengarten V6 BMW M3
Egons Lapins Letland M3
Marc Jaussi Zwitserland
173 Jens Riemer Espelkamp V6 BMW M3
Carsten Welschar Petershagen M3
Jörg Wiskirchen Euskirchen
David Ackerman Doettingen
174 Philippe Devesa Zwitserland V6 BMW E46 M3
Dorothy Mitsuyami Japan E46 M3
Shogo Mitsuyama Japan
175 Scuderia Augustusburg Brühl eV
Dieter Weidenbrück Wesseling V6 BMW Z4 M Coupé
Markus Schmickler Bad Neuenahr Z4 M Coupé
Rolf Buchstaller Noervenich
176 Josef Stengel Ellwangen V6 BMW Z4 M
Uwe Nittel Adelmannsfelden Z4 M
Joachim Günther Augsburg
Andreas Herwerth Bretzfeld
177 SFG Schönau eV in de ADAC
Michael Clemens Alfter V6 BMW E46
Angus Chapal Australië E46
Garth Duffy Australië
Dominique Bastien VS
178 Team Mathol Racing eV
Jim Briody VS V6 Porsche Cayman R
Tanja Nilsson Balduinstein Kaaiman R
Jim Michaelian VS
179 Sven Hannawald München V6 Mercedes Thorsten Drewes Bispingen Benz SLK 350
Cyndie Alleman Zwitserland
Bertin Sing Heidenheim
180 Prosport-prestaties
Heinz-Josef Bermes Willich V6 Porsche Cayman R
Dominik Schöning Wülfrath Cayman R
186 André Krumbach Eschweiler V5 Porsche Cayman
Nicola Bravetti Zwitserland Kaaiman
Ivan Reggiani Zwitserland
Harald Schlotter Schwebheim
187 Axel Duffner Hornberg V5 BMW Z4
Jaber Alkhalifa Bahrein Z4
Abdulazis Al Faisal Saoedi-Arabië
Rainer Kathan Bad Wiessee
190 Niels Borum Denemarken V5 BMW E36 M3
Maurice O'Reilly Nieuw-Zeeland E36 M3
Wayne Moore Nieuw-Zeeland
Michael Eden Nieuw-Zeeland
194 Michael Mönch Adenau V4 BMW 325 i
Dirk Vleugels Düsseldorf E90 325i
Thomas Muller Hamburg
Bruno Beulen België
195 dmsj Youngster Racing Team 325 i
Sascha Friedrich Essen V4 BMW
Marcel Hellberg Hiddenhausen E90 325i
Soenke Glode Stadtallendorf
Robin Strycek Runkel
196 Gerald Fischer Oostenrijk V4 BMW 325 i
Michael Hollerweger Oostenrijk 325i
Stephan Lipp Oberasbach
Martin Niedertscheider Oostenrijk
197 Petra Baecker Planegg V4 BMW 325
Steven Liquorish Groot-Brittannië 325
Samo Mazi Zwitserland
Friedrich Nordmeier Frankfurt
198 Kornelius Hoffmann Blankenheim V4 BMW 325i
Peter Hoffmann-slot 325i
Dirk Roth Bad Laasphe
Steffen Roth overbrak
200Team AutoArena Motorsport
Patrick Assenheimer Lehrensteinsfeld V4 Mercedes-Marc Marbach Heilbronn Benz C 230
Hannes Pfledderer Öhringen
201 MSC Wahlscheid eV in de ADAC
Rolf Derscheid Veel V4 BMW 325 i
Michael Flehmer Overath 325i
202 esthetisch racen
dr dr Stein Tveten Bad Honnef V4 BMW E90 325i
Guido Strohe Bad Neuenahr E90 325i
205 Bonk Motorsport
Axel Burghardt St. Ingbert V3 BMW 320 SI
Jürgen Meyer Westerappeln 320 SI
Guy Stewart Nieuw-Zeeland
Toshiya Ito Japan
207 MSC Rhön eV in de ADAC
Alexander Kudras Lohmar V3 Toyota GT86
Wolfgang Kudras Lohmar
208 Peugeot-auto's
Michael Bohrer Merzig SP Peugeot 2T 208 GTi
Stéphane Caillet Frankrijk
Jürgen Nett Mayen
209 Dörr Motorsport
Christian Gebhardt Stuttgart V3 Toyota TMG GT86
Dierk Möller Zondag Hamburg
Markus Grossmann Euskirchen
Guido Naumann Neurenberg
210 Dörr Motorsport
Dirk Heldmann Rockenhausen V3 Toyota TMG
Simon Englerth Ingolstadt
211 Dörr Motorsport
Heiko Hahn Bad Koenig V3 Toyota TMG GT86
Roland Konrad Michelstadt
Christian Penno München
Kristian Vetter Gerolzhofen
212 Toyota Zwitsers raceteam
Frédéric Yerly Zwitserland V3 Toyota GT86
Roland Schmid Zwitserland
Benjamin Leuenberger Zwitserland
Bruno Staub Zwitserland
213 Toyota Zwitsers raceteam
Lorenz Frey Zwitserland V3 Toyota GT86
Peter Wyss Zwitserland
Mark Benz Zwitserland
Toni Büeler Zwitserland
214 Toyota Zwitsers raceteam
Olivier Burri Zwitserland V3 Toyota GT86
Christoph Wüest Zwitserland
Andreas Lanz Zwitserland
Jeffrey Schmidt Zwitserland
215 Peugeot-auto's
Dominik Peitz Delbrück SP 2T Peugeot 2T 208 GTi
Mathieu Sentis Frankrijk
216 Peugeot-auto's
Christiaan Frankenhout Nederland SP Peugeot 2T 208 GTi
Vincent Radermecker België
222 Adrenaline-motorsport
Matthias Unger Heusenstamm V5 BMW Z4 3,0 Si
Daniël Zils Bendorf
Norbert Fischer Keulen
Timo Schupp Öhringen
223 Adrenaline-motorsport
Raphael Klingmann Koblenz V5 BMW
Sebastian Krell Aken Z4 3,0 Si
Jörg Krellberg. Gladbach
Rolf Weissenfels Peterslahr
224 Adrenaline-motorsport
Christian Drauch Oostenrijk V5 BMW M3 GT
Christian Büllesbach Koenigswinter
Joe Kramer Hamburg
Uwe Ebertz Sinn-Fleisbach
301 Scuderia Offenbach eV
Guido Wirtz Keulen Cup 1 Opel Astra OPC Cup
Nicole Lüttecke Winterberg
302 Lubner Motorsport
Axel Jahn Heusweiler Cup 1 Opel Astra OPC Cup
Marcel Hartl Fellbach
Matthew McFadden, VS
303 Raceunie Teichmann Racing
Jürgen Fritzsche Hückeswagen Cup 1 Opel Astra OPC Cup
Heinz-Otto Fritzsche Hückeswagen
304 Raceunie Teichmann Racing
Michael Funke Breuberg Cup 1 Opel Astra OPC Cup
Marcel Hoppe Lennestadt
306 Ralf Kraus Keulen Cup 1 Opel Astra OPC Cup
Seppo Lahtinen Finland
Andreas Schwarz Oldenburg
305 Max Hackländer Rüthen Cup 1 Opel Astra OPC Cup
Christian Gebhardt Stuttgart
370 Wolfgang Drabiniok Essen SP 7 Nissan 370 Z
Frank Hufstadt Germaningen
David Franzen Essen